Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Informacja o bezpłatnych szkoleniach dla pracodawców z województwa dolnośląskiego w zakresie wprowadzania Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W IV kwartale tego roku wprowadzenie PPK jest obligatoryjne dla firm, zatrudniających powyżej 20 osób. Mamy nadzieję, że udział w szkoleniu pracodawców lub pracowników, odpowiedzialnych w firmach za wprowadzenie PPK pomoże rozwiać wątpliwości i ułatwi przeprowadzenie tego procesu. Poniżej zaproszenie na wrześniowe szkolenia.

Informacje o szkoleniach PPK