Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Niemczański Ośrodek Kultury

Informacja o wynikach naboru do klasy I Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy, zgodnie z terminami rekrutacyjnymi, podaje do publicznej wiadomości informację o wynikach naboru do klasy I. Wszystkie złożone dotychczas wnioski o przyjęcie dziecka do szkoły zostały rozpatrzone pozytywnie. Osoby, które jeszcze nie zdecydowały się złożyć wniosku, a są zainteresowane przyjęciem do Naszej szkoły nadal mogą takie dokumenty przynieść lub wysłać.

Informuję również, że spotkanie organizacyjne dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów planujemy zorganizować w  czerwcu, po postępowaniu uzupełniającym (o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli).

O spotkaniu poinformujemy na stronie szkoły. Podczas spotkania będzie okazja do wyrażenia woli przyjęcia ucznia do szkoły i złożenia stosownego oświadczenia.

Pozdrawiam Anna Kuźmińska