Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Informaja Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy w sprawie DODATKU WĘGLOWEGO - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informaja Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy w sprawie DODATKU WĘGLOWEGO

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do naszego urzędu dotyczącymi wypłaty

oraz możliwości składania wniosków na tzw. „dodatek węglowy”

informujemy, że ustawa wprowadzająca świadczenie nie weszła do tej pory w życie,

tym samym Urząd Miasta i Gminy w Niemczy aktualnie nie przyjmuje dokumentów w tym zakresie.

W momencie uruchomienia możliwości składania wniosków

Mieszkańcy zostaną niezwłocznie poinformowani

dostępnymi środkami komunikacji, m.in. na stronie internetowej urzędu.

Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość oraz uważne śledzenie informacji podawanych w mediach.

Jednocześnie przypominamy, że właściciele nieruchomości, którzy do tej pory nie zrealizowali obowiązku złożenia deklaracji o wpisanie do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (tzw. „deklaracji CEEB), są zobowiązani jak najszybciej uzupełnić brakujące informacje poprzez złożenie odpowiedniej deklaracji w Urzędzie Miasta i Gminy Niemcza.