Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Jak się wyplątać z zaplątania w sieci.... teatrzyk świąteczny dla dzieci. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Jak się wyplątać z zaplątania w sieci…. teatrzyk świąteczny dla dzieci.

Dzięki funduszom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta i Gminy w Niemczy w Niemczańskim Ośrodku Kultury zorganizowano Spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” pt. Zaplątany w sieci.

Godzinny spektakl teatralny w dniu 7 grudnia 2021r obejrzeli uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczy.

Treść spektaklu mówiła o tym, że,  dzieci i młodzież nie wyobrażają sobie już dnia bez smartfona, tableta czy komputera.  Wiemy, że technika idzie do przodu i nie wyeliminujemy już urządzeń elektronicznych z naszego życia.  Jak więc mądrze z nich korzystać,  a jednocześnie nie zatracić się w wirtualnym świecie?

Na te pytania m.in.  odpowiadał teatrzyk zaprezentowany młodzieży w NOK.