Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza JAK SZUKAĆ PRACY.  Informacja dla osób z Ukrainy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

JAK SZUKAĆ PRACY.  Informacja dla osób z Ukrainy.

Informujemy, że osoby z Ukrainy przebywające na terenie Gminy Niemcza a poszukujące pracy powinny:

– Zgłosić się do Punktu Informacyjno – Konsultacyjnego działającego na Dworcu PKP w Dzierżoniowie. Punkt prowadzony jest w godzinach 8.00- 15.00 , przez pracowników Powiatowego Urzędu Pracy z Dzierżoniowa oraz tłumacza języka ukraińskiego.

– W Punkcie można zgłosić potrzebę poszukiwania pracy. Pracownicy PUP po przyjęciu zgłoszenia przedstawiają posiadane oferty bądź szukają możliwości znalezienia zatrudnienia.

– W Punkcie można także zapisać się do rejestru bezrobotnych, wówczas należy przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem.

Poniżej ulotka z informacją o punkcie na dworcu PKP Dzierżoniów

– funkcjonującym pod nazwą Sowiogórskie Centrum Komunikacyjne