Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Już jutro tj. 18 stycznia 2023 - węgiel orzech w kolejnej dostawie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Już jutro tj. 18 stycznia 2023 – węgiel orzech w kolejnej dostawie

Informujemy o kolejnej dostawie węgla już  jutro tj. 18.01.2023r.

Węgiel orzech, zostanie dostarczony w ilości 25 ton.

Punkt sprzedaży: Osiedle Podmiejskie 24, 58-230 Niemcza. Kontakt telefoniczny: 515 764 191 .

Jednocześnie przypominamy, że od 02.01.2023 r. WSZYSTKIE osoby uprawione do dodatku węglowego chcące zakupić węgiel po preferencyjnej cenie zobowiązane są do złożenia WNIOSKU O WYDANIE ZAŚWIADCZENIA do Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy.

Zakup preferencyjny paliwa stałego będzie możliwy po uzyskaniu zaświadczenia potwierdzającego wypłacenie na rzecz gospodarstwa domowego dodatku węglowego. Po otrzymaniu zaświadczenia należy udać się do firmy w PPHU ROMAG Romuald Paszkiewicz (punkt dystrybucji: Osiedle Podmiejskie 24, 58-230 Niemcza).

w zalączniku

WNIOSEK O WYDANIE ZAŚWIADCZENIA do Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy:

Zaświadczenie wniosek