Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kietlinianki i Wilkowianki najlepsze podczas powiatowego Dnia Kobiet - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kietlinianki i Wilkowianki najlepsze podczas powiatowego Dnia Kobiet

Miło nam poinformować, że w konkursie wypieków przeprowadzonym podczas pierwszego PowiatowegoDnia Kobiet,

pierwsze miejsce zdobyło ciasto przygotowane przez KGW z Kietlina w gminie Niemcza,

drugie miejsce zajęło KGW Gilów także z naszej gminy

a trzecie KGW w Łagiewnikach.

Impreza dla kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Dzierżoniowskiego z okazji Dnia Kobiet została zorganizowana przez Posła na Sejm Członka Rady Ministrów Michała Dworczyka w Łagiewnikach, w minioną sobotę.

Panie usłyszały m.in.: podziękowanie za działalność na terenie swoich gmin od Ministra Dworczyka. Dla zaproszonych wystąpił łagiewnicki chór Canzona.Były też liczne atrakcje, niespodzianki i prezenty.

Wiele emocji związanych było z konkursem wypieków. Dla nikogo z Gminy Niemcza nie jest to z pewnością zaskoczeniem, że Panie z Gminy Niemcza są najlepsze w dziedzinie wypieków i nie tylko.

Serdecznie naszym zwyciężczyniom gratulujemy.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia: