Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Klub Senior + w Niemczy działa aktywnie i bez przerwy podczas tegorocznych wakacji. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

O tym, że nasi niemczańscy seniorzy są nadzwyczaj aktywni nie trzeba nikogo przekonywać. Wystawczy spojrzeć z ostatnich dzialań. Nasi seniorzy w ramach akcji aktywne wakacje wykonali według własnego projektu  kącik wypoczynkowy. Podczas zajęć kreatywnych powstają prawdziwe w klubie  prawdziwe dzieła sztuki czyli donice wykonane metodą Decoupage, ozdobne lampiony szklane. Dodatkowo seniorzy do działań artystycznych zapraszają także najmłodszych czyli wnuki.

Gratulujemy pomysłów i zapraszamy do obejrzenia zdjęć: