Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Koła Gospodyń Wiejskich w pełnej gotowości na Dni Niemczy 2022

Po zakończeniu prac przy organizacji dożynek na terenie naszej gminy, Koła Gospodyń Wiejskich zadeklarowały udział w Dniach Niemczy. Na spotkanie organizacyjne w dniu 14 września przybyły przedstawicielki kół Gospodyń Wiejskich z Kietlina, Wilkowa Wielkiego i Gilowa.

Jak powiedział  Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski jego ideą jest taka organizacja cateringu gastronomicznego podczas Dni Niemczy aby, oprócz cateringu głównego,  swoje produkty mogły zaoferować także nasze gminne koła gospodyń wiejskich.

Uzgodniono szczegóły dotyczące ustawienia stoisk w obrębie Rynku, zapewnienia niezbędnych sprzętów i co najważniejsze omówiono ofertę gastronomiczną KGW. Oferta zapowiada się znakomicie będą m.in. najlepsze na świecie pierogi, ciasta, bigosy, gulasze, paszteciki, kiełbaski a dla najmłodszych słodkie  gofry.

Jednocześnie informujemy, że całodniowy catering gastronomiczny z daniami i napojami,  do późnych godzin nocnych,  dla wszystkich gości imprezy – jak przekazał Dyrektor NOK Tomasz Dudlej – zapewni profesjonalna firma cateringowa.