Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kolędowanie z Grodzianami w niemczańskim kościele - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kolędowanie z Grodzianami w niemczańskim kościele

Podczas Mszy św. W Niedzielę Słowa Bożego 23.01.2022r., obecni uczestniczyli we wspólnym kolędowaniu z zespołem śpiewaczym Grodzianie.   W bardzo uroczyście przygotowaną Mszę, celebrowaną przez księży: Michała Serwińskiego oraz Tadeusza Pitę, włączyła się także asysta ministrantów oraz kleryków z Wrocławia.

Okres Świąt Bożego Narodzenia w kościele katolickim już się zakończył, tradycja kolędowania także dobiega już końca.

Kolędujący w ostatnim czasie w Dzierżoniowie, Łagiewnikach, Ciepłowodach Grodzianie w porozumieniu z Proboszczem parafii zaplanowali także występ w niemczańskim kościele.

Obecny na Mszy Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski podziękował zespołowi za bardzo udany występ.

Grodzianie za naszym pośrednictwem,  serdecznie dziękują za tak liczny udział i wspólne śpiewanie kolęd wszystkim obecnym.

Poniżej zdjęcia z uroczystości: