Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kolejne dofinansowanie dla Gminy Niemcza ! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kolejne dofinansowanie dla Gminy Niemcza !

Dnia 15 czerwca 2020 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Niemcza mieliśmy zaszczyt gościć Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego  Pana Grzegorza Macko. Podczas wizyty, Wicemarszałek oficjalnie przekazał na ręce Burmistrza Jarosława Węgłowskiego promesę, w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2020.

W roku bieżącym w konkursie premiowane były projekty min. z zakresu budowy i przebudowy sieci wodociągowej. Na taki też cel wniosek złożyła Gmina Niemcza, otrzymując dofinansowanie w wysokości 112.210,00 zł. Pozyskane środki przeznaczone będą na budowę sieci wodociągowej wraz z przebudową ujęcia wody w Nowej Wsi Niemczańskiej.