Home / Aktualności / Wideo i Galerie zdjęć

Autor:Publikacja: Redakcja

Kolejne środki finansowe dla Szkoły Podstawowej im.Bolesława Chrobrego w Niemczy

Gmina Niemcza pozyskała z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu kwotę 5.550 złotych na wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy.

Z pozyskanych środków zakupiono meble biurowe, stolik zabiegowy, wagę magnetyczną ze wzrostomierzem, parawan, aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, stetoskop, tablicę do badania widzenia barwnego, przenośną apteczkę wraz z wyposażeniem.

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej w nowy sprzęt medyczny przyczyni się do stworzenia lepszych warunków na udzielanie pomocy medycznej uczniom oraz pozwoli na profesjonalne prowadzenie edukacji zdrowotnej.