Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kolejny projekt w Szkole Podstawowej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kolejny projekt w Szkole Podstawowej w Niemczy

Dzięki wnioskowi, złożonemu przez Gminę po raz kolejny Szkoła Podstawowa im.Bolesława Chrobrego w Niemczy zakwalifikowała się do programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Realizatorem tego projektu o regionalnej nazwie „Dolnoślązak umie pływać 2018” jest Dolnośląska Federacja Sportu. Bierze w nim udział 15 uczniów klas I-III. W ramach projektu przewidzianych jest 10 zajęć (po 2 godziny lekcyjne) na basenie w Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym, które dają możliwość nabycia podstawowych umiejętności pływania.

zdjecie2

mt_gallery: