Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Konkurs pięknego czytania w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie Zdrój - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

27 listopada b.r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie Zdr. odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorem była filia biblioteki publicznej i szkoła.
Jury w składzie : przewodnicząca – Urszula Łuczak – emerytowany nauczyciel naszej szkoły,Danuta Wakulik -dyr Biblioteki Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemczy oraz Barbara Wróbel – przedstawiciel Stowarzyszenia Żaczek, oceniało 22 uczestników konkursu.
Uczniowie podzieleni na trzy kategorie czytali przygotowany wcześniej tekst oraz fragment książki przygotowany przez organizatorów.
Laureaci konkursu :
w grupie dzieci I-III :

I miejsce- Maja Gomółka kl.I
Sebastian Gruszczyk kl.I
I miejsce -Szymon Firadza kl.II
wyróżnienie – Jakub Kaczorowski kl II
I miejsce Dominik Wróbel kl.III
wyróżnienie – Amelia Mielnik kl.III

dzieci z klas IV-V – I miejsce – Kamil Zapotoczny kl IV
II miejsce-Szymon Jatczyński kl.V

dzieci z klasy VI-VIII -I miejsce -Aleksy Kołodziej kl VII
I miejsce Milena Mielnik kl VI
II miejsce -Faustyna Szczepańska kl VI
II miejsce -Marta Adamczuk kl VI
wyróżnienie -Kornelia Kołodziej KL.VIII
Odpowiedzialne za organizację konkursu -Elżbieta Polaczyk -NSP i Joanna Śliwka -Biblioteka Przerzeczynie Zdroju.