Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kurier Niemczański na Święta już w sklepach - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Kurier Niemczański na Święta już w sklepach

Wieści z Niemczy, wydarzenia, inwestycje i wiele innych informacji o tym czym żyje nasza gmina można przeczytać w najnowszym wydaniu Kuriera Niemczańskiego. Gazeta prosto z drukarni została dostarczona do Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy. Gazeta jest nieodpłatna i jest do nabycia także w sklepach w Niemczy, Przerzeczynie – Zdroju, Wilkowie Wielkim, Gilowie.

W Rynku w sklepach: Tabak, Apteka Lawendowa, Malaga, Sklep u Krysi, Kawiarnia Pod Łabędziem, Papirus, Delikatesy Centrum oraz ADIOLIFASHION – Karolina Polańska mozna otrzymać gazetę.

Bardzo dziękujemy właścicielom powyższych punktów

za umożliwienie kolportażu gazet.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią gazety.