Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza LIST GRATULACYJNY OD PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ -DLA PRZEDSZKOLA ZACZAROWANY GRÓD W NIEMCZY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Przedszkole Publiczne Zaczarowany Gród, bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym " Piękna Nasza Polska Cała," który jest kontynuacją działań realizowanych w poprzednim roku szkolnym, pod hasłem: Tańczę, śpiewam, bo Polska jest taka piękna.

Prezydent Andrzej Duda, docenił nasze działania oparte na poznaniu naszej historii, tradycji i kultury i przesłał flagę Polski oraz list skierowany do wszystkich uczestników projektu, w którym  ( cytat)…” serdecznie dziękuję za zaangażowanie wychowawcom i opiekunom. Wszystkim dzieciom- uczestnikom Projektu- życzę, aby urzeczywistniły się Wasze plany i marzenia. Abyście zawsze byli przekonani,że odkrywanie wiedzy wspólnie z dorosłymi- nauczycielami czy rodzicami- przynosi ogromną satysfakcję i pomaga uczyć się od siebie nawzajem”…..” Wierzę, że wzbudzenie zainteresowania najmłodszych pokoleń Polaków rodzimą kulturą…., przyniesie doskonałe owoce w przyszłości”….” Dziękuję za Wasz zapał oraz imponujące dokonania”.
A społeczność przedszkola dziękuje za tak ważne słowa i wzmacnianie naszych działań.