Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Majowy grill u niemczańskich seniorów - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Majowy grill u niemczańskich seniorów

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 2 w Niemczy 24 maja 2018 roku w ogrodzie jednego z członków Koła zorganizował kolejne spotkanie, na które przybyli również zaproszeni goście: radny Miłosz Wrzesiński, Dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Andrzej Kukuła, a także burmistrzowie Grzegorz Kosowski i Kazimierz Figzał wraz z Przewodnicząca Rady Miejskiej Moniką Szymańską-Śledź.

W trakcie spotkania miała miejsce m.in. gimnastyka na świeżym powietrzu, grillowanie kiełbasek, kosztowanie domowych specjałów oraz słuchanie wierszy lokalnych emerytów.

mt_gallery: