Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Miejska i Gmina Biblioteka Publiczna w Niemczy na Gali Fundacji Orlen w Katowicach

6 października 2021 r. w Muzeum Śląskim w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia grantów programu „Moje miejsce na Ziemi”,
w ramach którego Fundacja Orlen przekazała wsparcie finansowe 185 instytucjom i organizacjom pozarządowym z całej Polski, przeznaczając na ten cel 2 ml zł.
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy znalazła się w gronie beneficjentów IV edycji programu, która uzyskała grant w wysokości 5 000 zł na realizację projektu
„Tego jeszcze nie było – Biblioteka szyta na miarę”. Projekt ten będzie realizowany od stycznia 2022 roku i będzie dotyczył organizacji warsztatów krawieckich i decoupage.
– Jesteśmy dumne, że nasz projekt został wybrany i nagrodzony przez Kapitułę Fundacji Orlen.