Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza MIELIŚMY ZASZCZYT GOŚCIĆ POSŁA RP PANA MARCINA GWOŹDZIA W NIEMCZY. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

MIELIŚMY ZASZCZYT GOŚCIĆ POSŁA RP PANA MARCINA GWOŹDZIA W NIEMCZY.

Dnia 29 listopada 2019 r. w Niemczy na zaproszenie Pana Burmistrza Jarosława Węgłowskiego, mieliśmy zaszczyt gościć nowo wybranego posła - Pana Marcina Gwoździa, który podczas  wyborów kandydował z okręgu wałbrzyskiego.

Na spotkaniu pana posła z Burmistrzem poruszono wiele tematów ważnych dla wszystkich mieszkańców. Pan Burmistrz przedstawił dotychczasowe zadania inwestycyjne oraz priorytety na najbliższe lata. Omawiane były  zarówno sprawy bieżące dotyczące gminy Niemcza jak i inwestycje, które będą realizowane w najbliższych latach.

Spotkanie to jest zapowiedzą aktywnego działania oraz dobrej i owocnej współpracy w przyszłości, która mamy nadzieję przyniesie rozwój naszej gminie w wielu aspektach.