Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Mini akademia artystyczna w Muzeum Oblężonej Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Mini akademia artystyczna w Muzeum Oblężonej Niemczy

Muzeum Oblężonej Niemczy 1017 ogłasza nabór do mini akademii artystycznej na rok 2020. Zajęcia z rysunku, malarstwa sztalugowego, ściennego ( fresk, sgraffito techniki pozłotnicze, marmoryzacja, stiuk, historia  sztuki ) prowadzone będą przez artystów malarzy absolwentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, historyków sztuki i konserwatora dzieł sztuki.
Zapraszamy   również   pasjonatów  i  osoby  chcące  zgłębiać   wszystkie  technik  malarstwa  sztalugowego i ściennego od starożytności po czasy współczesne .Zajęcia  prowadzone  będą w przestronnych salach na ok. 50 uczestników. Pomieszczenia wyposażone będą w sztalugi  oraz niezbędne materiały. Dostępna będzie również sala multimedialna. W planach przewidziane są również plenery malarskie prowadzone  przez  uznanych malarzy polskich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dowolnym wieku do Muzeum Oblężonej Niemczy przy ulicy Strzelińskiej.Więcej informacji pod nr. tel.605037230