Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza MUZEUM ZIEMI NIEMCZAŃSKIEJ zaczyna jesienny cykl wykładów - serdecznie zapraszamy! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

MUZEUM ZIEMI NIEMCZAŃSKIEJ zaczyna jesienny cykl wykładów – serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie MUZEUM ZIEMI NIEMCZAŃSKIEJ zaczyna jesienny cykl wykładów przybliżający mniej znane fragmenty wielkiego bogactwa niemczańskiego dziedzictwa. Serdecznie zapraszamy 27.10.2019 roku (niedziela), godz. 17.00 do siedziby Stowarzyszenia (Niemcza ul. Piastowska 7) na wykład dr Daniela Wojtuckiego z Instytutu Historii Uniwersytetu Wrocławskiego „Kat i jego warsztat pracy w nowożytnej Niemczy”. Wstęp wolny !