Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nabór do „Ciepłego Mieszkania” ruszył 8 marca! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nabór do „Ciepłego Mieszkania” ruszył 8 marca!

Już od 8 marca mieszkańcy Gminy Niemcza mogą składać wnioski o dofinansowanie do zmiany ogrzewania w lokalach w budynkach wielorodzinnych w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”. Łączna pula dofinansowania wynosi 775 000.

O dofinansowanie mogą ubiegać się mieszkańcy lokali mieszkalnych zlokalizowanych w budynkach wielorodzinnych, których głównym źródłem ciepła jest kocioł na paliwo stałe, tzw. „kopciuch”.

Dotacja może wynieść do 15 000 zł w przypadku podstawowego poziomu finansowania, do 25 000 zł w przypadku podniesionego poziomu finansowania oraz do 37 500 zł w przypadku najwyższego poziomu finansowania.

Szczegółowych informacji w zakresie uzyskania dotacji udzielają pracownicy Punktu Konsultacyjnego Programu Czyste Powietrze, znajdującego się w Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym, ul. Sienkiewicza 18 w Dzierżoniowie – telefon kontaktowy 517 566 669. Pracownicy Punktu udzielają również pomocy w zakresie skompletowania i złożenia niezbędnej dokumentacji.

W załączeniu przekazujemy niezbędną dokumentację programową.

Zgoda współwłaściciela

Zgoda współmałżonka

Zgoda uprawnionego z ograniczonego prawa rzeczowego

Załącznik nr 2 do Zarządzenia – Regulamin naboru wniosków o dofinansowanie