Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nabór na uczestników zajęć w Klubie Senior + w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nabór na uczestników zajęć w Klubie Senior + w Niemczy

W związku z przystąpieniem Gminy Niemcza do Wieloletniego Programu “ Senior +” na lata 2015-2020 Klub Senior + w Niemczy przy ul. Ogrodowej 1 ogłasza nabór na uczestników

Ilość miejsc w placówce 40

Maksymalna ilość przyjętych deklaracji : 80

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach ruchowych

organizowanych przez Klub Senior + w Niemczy,

będzie przedłożenie dodatkowo zaświadczenia lekarskiego

o braku przeciwwskazań do uprawiania gimnastyki

ogólnorozwojowej.

Klub Senior + w Niemczy skierowany jest do osób w wieku 60+,

nieaktywnych zawodowo, zamieszkujących Gminę Niemcza.

Placówka otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godzinach

8.30 – 16.30 od dnia 03 lutego 2020 r.

Warunkiem członkostwa jest utrzymywanie frekwencji w Klubie Senior + na poziomie wyższym niż 50 % w skali miesiąca, jednak jego brak nie wyklucza w uczestniczeniu w zajęciach , na których nie obowiązują limity miejsc, dlatego zapraszamy wszystkich Seniorów do odwiedzenia Klubu na co dzień.

Zapraszamy zatem na wspólne zajęcia , rozmowy , kawę i herbatę , gry planszowe, prasę czy dobrą książkę , a także tenisa stołowego.

Deklaracje przyjmowane będą od dnia 17 stycznia 2020 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy przy ul. Ogrodowa 1.