Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nabór na opracowanie rozdziałów problemowych do monografii popularno-naukowej pt. Dobre praktyki w zarządzaniu uzdrowiskiem. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Instytut Rozwoju Terytorialnego ogłasza nabór ofert na opracowanie rozdziałów problemowych do monografii popularno-naukowej pt. Dobre praktyki w zarządzaniu uzdrowiskiem. Uzdrowiska pogranicza Polski i Czech. Publikacja będzie wydana w językach polskim i czeskim, w ramach projektu: „Lecznictwo uzdrowiskowe na pograniczu czesko-polskim i jego wkład w rozwój regionalny – Spa4Development”, realizowanego we współpracy polsko-czeskiej w programie Interreg Polska-Czechy 2014-2020. IRT czyni starania, aby pozycja opublikowana była w formie monografii w wydawnictwie punktowanym przez MNiSW. Teksty, których dotyczy nabór mają mieć charakter ekspercki i bazować na wiedzy naukoweji/lub praktycznym doświadczeniu autorów.

Zachęcamy do uczestnictwa w opracowaniu publikacji. Szczegóły w linku poniżej:

nabór ofert opublikowany