Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nabór wniosków na opracowanie publikacji i materiałów informacyjno-promocyjnych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nabór wniosków na opracowanie publikacji i materiałów informacyjno-promocyjnych

Stowarzyszenie „Ślężanie – Lokalna Grupa Działania” działająca na terenie gmin: Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Łagiewniki,  Marcinowice, Mietków,  Niemcza,  Piława Górna, Sobótka ogłosiło nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Więcej szczegółów pod linkiem:

www.slezanie.eu/granty/granty-2021/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-nr-12-2021-g/

Poniżej załącznik informujący o terminach szkoleń dla zainteresowanych grantem na opracowanie publikacji:

Harmonogram-szkolen-grant-Opracowanie-Publikacji-2021