Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza "Najlepsi w Powiecie!” Pierwsze miejsce w XXI Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych zajęła jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Przerzeczyna Zdrój. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„Najlepsi w Powiecie!” Pierwsze miejsce w XXI Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych zajęła jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Przerzeczyna Zdrój.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie, Burmistrz Piławy Górnej oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dzierżoniowie – w dniu 8-go czerwca 2019 roku byli organizatorami XXI Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych powiatu dzierżoniowskiego.