Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Najpiękniejsza Walentynka w Niemczy. Wyniki konkursu OPS oraz zaproszenie na rozdane nagród. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informujemy, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemczy  zakończył i rozstrzygnął konkurs na najpiękniejsza kartkę walentynkową. Konkurs był organizowany w ramach zajęć w okresie ferii zimowych. Okazał się super trafioną atrakcją. Zgłoszono do konkursu bardzo wiele pięknych arcydzieł rękodzieła. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu i w imieniu Dyrektora OPS Agnieszki Musiały zapraszamy laureatów na rozdanie nagród w OPS Niemcza .

Poniżej konkursowy protokół oraz zwycięska Walentynka: