Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Najważniejsze informacje dotyczące powrotu dzieci klas I-III do szkoły od 18 stycznia 2021 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

1. Świetlica szkolna czynna od 7:00 do 15:00 – prosimy zgłosić do sekretariatu lub wychowawcy klasy potrzebę opieki świetlicowej.

2. Wyjazd autokaru szkolnego po dzieci : 7.00 rano -Chwalęcin, 7.05 Wilków Wlk. 7.07 Kietlin 7.15 Gilów. Piotrkówek 8.15 .Odjazd autokaru szkolnego po lekcjach 12:23 i 15:00.

3. Klasy wchodzą do szkoły o różnych godzinach :

klasa I – 7:45 wejście główne

klasa II – 7:50 wejście od boiska szkolnego

klasa III – 7:55 wejście od boiska szkolnego

4. Po wejściu dzieci dezynfekują ręce i udają się do szatni w pawilonie, następnie do swojej sali.

5. Obiady każda klasa je oddzielnie – nauczyciel świetlicy odprowadza dzieci na obiad – prosimy zgłosić, które dzieci będą jadły obiad w szkole.

6. Obowiązują zasady sanitarne opracowane na początku roku szkolnego.

7. Rodzic może wejść do szkoły po wcześniejszym umówieniu się z wychowawcą lub innym nauczycielem.