Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w uroczystościach Narodowego Święta Konstytucji. Z okazji 227 rocznicy uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie nowoczesnej, spisanej konstytucji 3 Maja jako aktu wielkiego patriotyzmu, obrony niezawisłości państwa i gwarancji ładu prawnego z trójpodziałem władz, w Niemczy odbędą się uroczystości, których program można zobaczyć na plakacie.

czołówka jpg

Bardzo prosimy o zgłaszanie w NOK delegacji do udziału w uroczystości. Telefony kontaktowe: 602 34 09 88 lub 887 078 688.

mt_ignore: