Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nie zapomnijmy o zmianie czasu na zimowy. Już w najbliższy  weekend ŚPIMY DŁUŻEJ - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zmiana czasu z letniego nastąpi już w najbliższy weekend, w nocy z 29 na 30 października.

Wtedy o godzinie 3.00 w nocy przestawimy zegarki na godzinę 2.00.

Tej nocy będziemy mogli pospać o godzinę dłużej.

Powrót do czasu zimowego następuje w ostatnią niedzielę października.

W Polsce zmiana czasu regulowana jest przez rozporządzenie prezesa Rady Ministrów. Za sprawą przepisów co roku w ostatnią niedzielę października przechodzimy z czasu letniego na zimowy, a wskazówki zegarków przestawiamy z 3.00 na 2.00.

Kolejna zmiana czasu czeka nas pod koniec marca 2023 roku, kiedy przejdziemy na czas letni.