Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemcza pod Biało- Czerwoną. Podniesienie flagi RP w dniu 11 Listopada 2022 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemcza pod Biało- Czerwoną. Podniesienie flagi RP w dniu 11 Listopada 2022

Staraniem Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego, w ramach projektu „Pod biało-czerwoną”, pod honorowym patronem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, na terenie Stadionu Miejskiego w Niemczy stanął  8 metrowy maszt flagowy z włókna wraz z flagą biało-czerwoną, sfinansowany przez rząd.

Uroczystego podniesienia flagi Rzeczypospolitej Polskiej na maszt, dokonał Burmistrz Niemczy w dniu  11 Listopada 2022 o godz. 13.30 na Stadionie Miejskim w Niemczy. Obecni na uroczystości mieszkańcy Niemczy oraz przedstawiciele władz odśpiewali hymn Polski.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia