Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczańscy uczniowie w Parku Nauki we Wrocławiu - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczańscy uczniowie w Parku Nauki we Wrocławiu

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczy kolejny raz odwiedzili Park Wiedzy we Wrocławiu w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Uczestniczyli w happeningach, pokazach i warsztatach.

FORTUM – Czysta energia dla Wrocławia, Sierpy, żarna, rozcieracze – narzędzia pierwszych rolników, Poszukiwanie Skarbów z GPS, Namiot medyczny – pierwsza pomoc, Tai chi dla wszystkich, Spotkanie z ceramiką i gliną, Fascynujący świat fizyki, Porównanie wyposażenia żołnierza Legionów Polskich we Włoszech z wyposażeniem współczesnego żołnierza, Ciepło, zimno, jasno, ciemno – w nauce nie ma granic, Mobilna poradnia językowa, Zdemaskuj i złap mordercę, „Szklany kamyk” – warsztaty mozaiki, Chińska kaligrafia i malarstwo – spróbuj sam!, Szablon, znak graficzny, symbol na przestrzeni 100 lat, Pod lupą: GMO.