Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczański Ośrodek Kultury idzie do dzieci czyli wakacyjne czwartki wystartowały. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W miniony czwartek odbyło się pierwsze spotkanie na placu zabaw przed Basztą Miejską, naszych dzieciaków z pracownikami Niemczańskiego Ośrodka Kultury. Ponieważ nasz nowy plac zabaw przed Basztą Miejską w Niemczy stał się ulubionym mieejscem  licznie docierających tu dzieci, więc NOK zaprosił dzieci do udziału w  konkursach sportowych oraz zabawach właśnie w tym miejscu. Jak się okazało, pomysł trafiony na medal.

Dzieciaki  chętne zgłaszały się do udziału w takich m.in. konkurencjach jak biegi wokół placu, skakanie na skakance, picie wody na czas, rzuty do kosza i wiele innych.

Informujemy, że punktacja została podliczona i ciąg dalszy konkursów o puchar Gran Prix wakacji już przyszły czwartek.

Wszystkie konkurencje prowadził nasz nowy dyrektor NOK Tomasz Dudlej przy wsparciu pracownika NOK Andrzeja Kukuly oraz instruktora sportu Grzesia Czarneckiego.

Dodatkowo dla maluchów licznie zebranych na placu przygotowano dmuchańca, było też malowanie kredą, no i największa atrakcja w postaci kąpieli w mini fosie.

Dziękujemy bardzo dzieciakom za zaangażowanie i już dzisiaj zapraszamy na przyszły czwartek w godz. 14.00- 16.00 na ciąg dalszy konkursów, zabaw i nowych atrakcji.

Poniżej zdjęcia: