Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejny seans filmowy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejny seans filmowy

Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejny seans filmowy do w dniu 27 marca o godzinie 15:00.  Wyświetlimy dla Państwa polską produkcję pod tytułem „Nędzarz i Madame”.

Film ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta. Szczegóły na plakacie poniżej.