Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemczański Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Niemczański Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku w całej Polsce obchodziliśmy 26 edycję Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niemcza również brała udział w tym pięknym wydarzeniu. W sobotę 13 stycznia w Niemczańskim Ośrodku Kultury mieszkańcy mieli okazję spędzić miłe chwile pomagając jednocześnie w trakcie licytacji i kwest do puszek. W ramach tegorocznego Finału dzieci z przedszkola, niepublicznych szkół w Przerzeczynie Zdrój i z Gilowa oraz młodzież z Szkoły Podstawowej w Niemczy zaprezentowały piękne JASEŁKA 2018.

a 4

Na niemczańskiej scenie zaśpiewały zespoły POJANA i Grodzianie. W tańcu Break Dance zaprezentował się zespół Wanted Crew. Przed godziną dwudziestą wspólnie z Ochotniczą Straż Pożarną Niemczanie zapalili „Światełko do nieba”. mt_gallery: