Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nowa szatnia czyli nowa inwestycja w Szkole Podstawowej w Niemczy już otwarta. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nowa szatnia czyli nowa inwestycja w Szkole Podstawowej w Niemczy już otwarta.

W minionym tygodniu zakończył się kapitalny remont pomieszczeń na najniższym piętrze Szkoły Podstawowej w Niemczy. Pomieszczenia zostały zagospodarowane z przeznaczeniem na  bardzo potrzebną uczniom szkoły szatnię. I jak się okazało zarówno estetycznie wykonane wnętrza, nowe wieszaki i boksy z podziałem  na klasy od IV do VIII, pomieszczenie socjalne oraz łazienka spełniły oczekiwania zarówno uczniów, nauczycieli jak i pracowników  administracyjnych.

W środę 16 lutego odbyła się w szkole uroczystość oficjalnego otwarcia szatni. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Inwestor – Burmistrz Jarosław Węgłowski, Wykonawca remontu  – Henryk Broński oraz Dyrektor Szkoły – Anna Kuźmińska. Podczas uroczystości obecni byli uczniowie klasy IV, nauczyciele szkoły oraz pracownicy administracyjni.

Poza pomieszczeniami nowej  szatni  nasza niemczańska szkoła, co warto pochwalić,  konsekwentnie dba o nowe inwestycje, wśród których można wymienić: nową stołówkę, zaplecze gastronomiczne, nowy chodnik od strony boiska, remont korytarzy, remont pomieszczeń klas I-III i wiele innych działań zapewniających komfort pracy oraz pobytu w niej uczniów.

Remont pomieszczeń przeznaczonych na szatnię za kwotę ponad 94 000,00 zł. oraz jej urządzenie

było możliwe tylko dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu

Burmistrza Jarosława Węgłowskiego

za co Szkoła wyraża serdeczne podziękowania!!!

Dodajmy, że Szkoła nie spocznie na przysłowiowych „laurach” i jak nam przekazała Dyrektor Anna Kuźmińska w kolejnych działaniach planuje odświeżenie sali gimnastycznej i kontynuację prac przy odnawianiu korytarzy szkolnych.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia: