Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nowe środki na funkcjonowanie Klubu Senior+ w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nowe środki na funkcjonowanie Klubu Senior+ w Niemczy

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza pozyskał 41.740 zł. na zadanie „Zapewnienie funkcjonowania Klubu Senior+” w Niemczy w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020, Edycja 2020,  Moduł II. Samorządy mogły ubiegać się o dotacje na utworzenie lub wsparcie Dziennych Domów i Klubów dla seniorów. Program realizuje od roku 2015 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Celem programu jest zwiększenie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym osób starszych.

Dzięki pozyskanym środkom oferta Klubu będzie bogatsza i sprawi więcej przyjemności naszym Seniorom! Plan zajęć w klubie Senior +  uaktualniany jest na bieżąco. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i przyjemnego spędzania czasu korzystając z organizowanych zajęć.