Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nowe tablice informacyjne w sołectwie Podlesie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nowe tablice informacyjne w sołectwie Podlesie

Stowarzyszenie na rzecz odnowy wsi Podlesie i Ruszkowice „Razem możemy więcej” już kolejny raz realizuje projekty przy współpracy z Powiatem Dzierżoniowskim. Tym razem w ramach projektu pt. „Opowieść o naszej wsi – montaż tablic informacyjnych” w Sołectwie Podlesie zostały zamontowane trzy tablice z opisem historii wsi Podlesie i Ruszkowice.

DSCF7433

Tekst oraz zdjęcia przedstawiające wsie został opracowany przy współpracy z prezes TMNiZN Renatą Kukuła oraz Panem Tadeuszem Dul. Montażu tablic dokonali członkowie stowarzyszenia Piotr i Dominik Mielnik, a całość realizacji projektu koordynowała Edyta Mielnik.

Członkowie stowarzyszenia serdecznie dziękują władzą Powiatu Dzierżoniowskiego za udzielenie wsparcia finansowego przy realizacji projektu, a pracownikom za wsparcie merytoryczne.