Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nowoczesny ciągnik w prezencie gwiazdkowym dla Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nowoczesny ciągnik w prezencie gwiazdkowym dla Niemczy.

W ubiegłym roku dokładnie 15 sierpnia 2020 r. powitaliśmy nowy autobus zakupiony przez Gminę, w tym roku mamy kolejny zakup, a jest to nowoczesny ciągnik ZETOR Proxima CL110.

Z inicjatywy Burmistrza Jarosława Węglowskiego zakupiono na potrzeby Gminy nowoczesny ciągnik ZETOR Proxima CL110. Ciągnik zakupiono w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Zakup ciągnika rolniczego dla potrzeb wykonywania zadań komunalnych”.

Umowa została podpisana w dniu 15 grudnia 2021 r. z wykonawcą zadania, tj. AGROTIM Sp. z o.o. Sp. komandytowa z Łagiewnik.

Zaoferowany ciągnik,o wartości 293 355,00 zł. udało się  zakupić  dzięki pozyskanym środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Ciągnik, jak już informowaliśmy w relacji z Jarmarku Bożonarodzeniowego został przekazany Przedsiębiorstwu Komunalnemu w Niemczy na realizację bieżących prac, będzie to m.in. letnie i zimowe utrzymanie dróg gminnych, transport wody  oraz ścieków.

relacja z przekazania ciągnika: http://www.um.niemcza.pl/pelen-atrakcji-ix-jarmark-bozonarodzeniowy-w-niemczy.html