Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Noworoczne spotkanie działaczy Klubu LKS Gilów

W sobotę 13 stycznia w Gilowie odbyło się noworoczne spotkanie działaczy, kibiców oraz członków Ludowego Klubu Sportowego Gilów. W spotkaniu uczestniczył m. in. Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Dariusz Stachurski. W trakcie zebrania w świetlicy wiejskiej Prezes Klubu Stanisław Sienkiewicz podziękował za wsparcie i zaangażowanie w życie klubowe oraz wyraził nadzieje na dalszą współpracę zarówno z Gminą Niemcza, jak i innymi osobami, którym bliski jest los Klubu LKS Gilów. Rozdane zostały również pamiątkowe statuetki.

p

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Gminy Niemcza w osobach Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Grzegorza Kosowskiego, Zastępcy Burmistrza Kazimierza Figzała oraz pracownika Referatu Promocji i Rozwoju Lokalnego Izabeli Zamirskiej-Rajek. mt_gallery: