Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Noworoczne życzenia Mieszkańcom Gminy Niemcza składają pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W ostatnim dniu roku 2021 Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski zaprosił wszystkich pracowników oraz osoby obecne  w naszym Urzędzie Miasta  na spotkanie podsumowujące mijający rok. Wzajemne życzenia noworoczne składali kierownicy referatów , poszczególni urzędnicy, w tym wielu nowo zatrudnionych, wyrażając zadowolenie z pracy, tempa i energii w realizacji projektów w roku 2021. We wszystkich wypowiedziach przewijała się wiara i nadzieja na udany Nowy Rok.

Burmistrz podziękował za zaangażowanie urzędników w życie społeczne Gminy Niemcza i ich uczestnictwo w wydarzeniach lokalnych.

Burmistrz oraz uczestniczący w spotkaniu przekazują Mieszkańcom Gminy Niemcza noworoczne życzenia.

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE,  JAK NAJWIĘCEJ SZCZĘŚLIWYCH DNI,

ZDROWIA, ENERGII, SPEŁNIENIA MARZEŃ,