Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nowy rok szkolny w Zaczarowanym Grodzie czyli Przedszkole w Niemczy ruszyło! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nowy rok szkolny w Zaczarowanym Grodzie czyli Przedszkole w Niemczy ruszyło!

Wakacje już za nami, co oznacza powrót dzieci do szkół, a także przedszkoli. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszym przedszkolu miało miejsce 1 września.

Przedszkole Publiczne „Zaczarowany Gród” w Niemczy pracuje w trybie stacjonarnym w godzinach: 6.30- 16.00. Uczęszcza do niego 130 dzieci: 108 przedszkolaków w Niemczy oraz 22 w filiach przedszkola w Gilowie i Przerzeczynie  – Zdroju. W placówce jest 7 grup:

– „Pszczółki” – dzieci najmłodsze, dopiero zaczynające przygodę z przedszkolem

– „Biedronki” – dzieci trzyletnie oraz czteroletnie

– „Żabki” – dzieci pięcioletnie

– „Sówki” – grupa z oddziałem integracyjnym, dzieci pięcioletnie oraz sześcioletnie

– „Motylki” – dzieci sześcioletnie tzw. Zerówka

– „Zajączki” – grupa mieszana w Przerzeczynie – Zdroju

– „Kotki” – grupa mieszana w Gilowie

Przedszkolaki chętnie wróciły do przedszkola po wakacyjnej przerwie. Miło jest znów zobaczyć swoich kolegów i koleżanki, a także swoje panie. Dzieci najmłodsze powolutku adaptują się do nowego miejsca i z każdym dniem idzie im coraz lepiej.

Nowy rok szkolny to dla wszystkich naszych przedszkolaków, czas wspaniałej zabawy, ciekawych zajęć oraz nowych projektów edukacyjnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszych dni w przedszkolu.