Home / Aktualności / Bez kategorii

Autor:Publikacja: Urszula Adamczyk

Od 23 kwietnia targowisko w Niemczy otwarte.

OD DNIA 23 KWIETNIA 2020 R. NIEMCZAŃSKIE TARGOWISKO WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ

Informujemy, że od dnia 23 kwietnia 2020 r. będzie można zrobić zakupy na niemczańskim targowisku z ograniczeniami i z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa. Dopuszczona będzie sprzedaż artykułów rolnych, spożywczych, chemicznych i dla zwierząt, sadzonek czy kwiatów.

Najważniejsze obowiązujące zasady :

– będzie obowiązywał limit osób, będą to maksymalnie cztery osoby na jedno stanowisko handlowe;

– każdy sprzedawca ma obowiązek obsługi w rękawiczkach i w maseczce oraz posiadać w miejscu handlu płyn do dezynfekcji rąk, dostępny również dla kupujących;

– produktów spożywczych mogą dotykać wyłącznie osoby sprzedające;

– kupujących obowiązuje nakaz utrzymywania bezpiecznych odstępów (minimum 1,5 m) i posiadania maseczki ochronnej;

– ze względów bezpieczeństwa targowisko może zostać w każdej chwili zamknięte decyzją burmistrza bądź powiatowego inspektora sanitarnego.