Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Od poniedziałku, 25 maja br., wznawiamy pełną działalność urzędu. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Od poniedziałku, 25 maja br., wznawiamy pełną działalność urzędu.

Od poniedziałku, 25 maja aż do odwołania w Urzędzie Miasta i Gminy Niemcza obowiązują opisane niżej zasady obsługi interesantów. Zapewniamy pełną obsługę petentów w kontakcie bezpośrednim.

Klienci w sytuacjach wymagających osobistego stawienia się do urzędu przyjmowani są po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu wizyty z pracownikiem danej komórki organizacyjnej. Dopuszczalna liczba klientów przebywających podczas obsługi w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

W pozostałych sytuacjach kontakt klientów z pracownikami następuje telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy urzędu. Numery telefonów znajdują się na stronie BIP oraz na drzwiach urzędu.

Przed wejściem do urzędu nasi petenci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa oraz zachowania dystansu. Obowiązkowa będzie też dezynfekcja rąk, pojemniki z płynem odkażającym zostały umieszczone m.in. przed wejściem do urzędu.

Powyższe zalecenie podejmowane jest w trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i pracowników administracji samorządowej.

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

Jarosław Wegłowski