Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Oferta zajęć dla dzieci podczas ferii zimowych w Niemczy! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Oferta zajęć dla dzieci podczas ferii zimowych w Niemczy!

Poniżej  publikujemy informację dyrektra NOK Tomasza Dudleja dotyczącą organizacji zajęć podczas ferii zimowych:

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna
w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury przygotowały szereg zajęć dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, w których będzie można brać udział podczas zbliżających się ferii zimowych. Będą warsztaty, zajęcia plastyczne, zabawy taneczne oraz oczywiście wycieczki!

Zimowa przerwa w nauce najmłodszych, to często spory problem dla ich rodziców, którym w tym okresie ciężko pogodzić opiekę nad swoimi pociechami z pracą zawodową. Dlatego niemczańskie instytucje oświatowe i kulturalne wychodzą naprzeciw potrzebom i prezentują wachlarz możliwości zagospodarowania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży.

Wszelkie informacje znaleźć można na plakacie lub pod wskazanymi niżej numerami telefonów:

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy:

Tel. 74 837 61 79

e-mail: niemczazs@wp.pl

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy:

Tel. 74 837 65 24

e-mail: biblioteka@migbp.niemcza.pl

Niemczański Ośrodek Kultury:

Tel. 74 837 60 03

e-mail: nok@nok.niemcza.pl

Do skorzystania z oferty zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski.

poniżej plakat: