Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ostatni dzwonek w Szkole Podstawowej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ostatni dzwonek w Szkole Podstawowej w Niemczy

W piątek 22 czerwca w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Uroczysty apel w sali gimnastycznej placówki rozpoczął się od wysłuchania hymnu Polski oraz wprowadzenia sztandaru szkoły.

DSC 0106

Kolejno wystąpiły uczennice w występach wokalnych i recytatorskich. Nastepnie Dyrektor Anna Kuźmińska, wraz z Burmistrzem Niemczy Grzegorzem Kosowskim wręczyła Specjalne Nagrody Burmistrza dla uczniów, których wyniki w nauce były wybitne oraz tym, którzy osiągnęli wzorowe lub bardzo dobre zachowanie na przestrzeni roku.

Następnie wychowawcy poszczególnych klas wręczyli dyplomy i świadectwa uczniom, którym udało się zdobyć tzw. „czerwony pasek”. Oprócz nagrodzenia wybitnych uczniów rozdano również podziękowania dla rodziców oraz statuetki i nagrody za aktywność w konkursach, wolontariacie i zawodach sportowych.