Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ostatni Wakacyjny Czwartek i wielki finał Gran Prix - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ostatni Wakacyjny Czwartek i wielki finał Gran Prix

W czwartek 25 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia na Placu przed Basztą Miejską. Na ostatnie spotkanie, do udziału w konkursach zgłosiło się najwięcej jak dotychczas uczestników.

Najwyraźniej dzieciakom bardzo spodobała się ta forma organizacji czasu wolnego, podczas wakacji. Cieszy fakt, że wszyscy chętnie brali udział w organizowanych konkursach. Nie było problemów z dyscypliną. Nikt się nie nudził, wszyscy wykorzystywali czas wolny na dodatkowe zabawy jak dmuchańce, bańki, wędkowanie w fosie i zabawy na placu.

Należy również pochwalić załogę NOK za pomysł, wytrwałość w pracy pomimo upałów, ciekawie przygotowane i prowadzone konkurencje.

Gościem ostatniego czwartku był Burmistrz Jarosław Węgłowski, który zabezpieczył fundusze na organizację wakacji przez Niemczański Ośrodek Kultury i dodatkowo zatroszczył się o nagrody dla uczestników. Burmistrz osobiście wręczył dzieciakom nagrody za aktywny udział w zajęciach.

Informujemy, że zdobywcy najwyższych miejsc czyli zdobycie najwyższej punktacji oraz systematyczny udział otrzymają szczególne nagrody podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

Poniżej zdjęcia z wydarzeń podczas ostatniego Wakacyjnego Czwartku: