Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ostatnie przygotowania do wydarzenia w dniu 2 października w Niemczy na końcówce. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W Niemczy dobiegają końca ostatnie prace nad przygotowaniem wydarzenia na dzień 2 października 2021. Zaplanowane wydarzenie dotyczy upamiętnienia Rotmistrza Aleksandra Hrynkiewicza, Dni Partnerstwa Miast Niemczy i Letohradu oraz wielu imprez towarzyszących tej całodniowej imprezie. W przygotowaniach pod kierunkiem Burmistrza Jarosława Węgłowskiego uczestniczyli przedstawiciele instytucji gminnych, urzędnicy, służby mundurowe. Na chwilę obecną spotkania robocze zakończyły się, obecnie trwają ostatnie prace przygotowawcze zgodnie z podziałem obowiązków.
Poniżej zdjęcia ze spotkań roboczych:

Jednocześnie zaangażowane w przygotowanie wydarzenia Koła Gospodyń Wiejskich ruszają z przygotowaniem smakowitości, dań regionalnych, lokalnych. W naszym Ośrodku Kultury KGW z Kietlina już wystartowało z przygotowaniem bigosu, pierogów i wielu innych potraw.

Poniżej zdjęcia:

ZAPRASZAMY W SOBOTĘ 2 PAŹDZIERNIKA 2021r.