Wielka obrona Niemczy 2017

IV miejsce w Gimnazjadzie Języka Niemieckiego

Więcej…27 marca 2017r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Dzierżoniowie odbyła się Gimnazjada języka niemieckiego dla uczniów gimnazjów powiatu dzierżoniowskiego. Uczniowie zmierzyli się z testem obejmującym zadania sprawdzające rozumienie tekstu czytanego, słuchanie ze zrozumieniem, zadania sprawdzające zasób słownictwa i wiedzę o krajach niemieckojęzycznych.

Więcej…
 
Zdecyduj o NOWEJ nazwie ulicy w Niemczy!

Więcej…W związku z przyjętą 1 kwietnia 2016 roku przez Sejm RP ustawą o dekomunizacji, która zakłada usunięcie wszystkich nazw osób, organizacji, wydarzeń i dat symbolizujących komunizm z przestrzeni publicznej, informujemy, iż zostały rozpoczęte działania mające na celu zmianę nazwy ulicy Generała Karola Świerczewskiego w Niemczy.

Więcej…
 
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego

Więcej…Związek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego informuje, iż w dniu 6 kwietnia 2017 roku (czwartek) po godzinie 8.00 odbędzie się akcja odbierania odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego. Szczegóły poniżej.

Więcej…
 
Informacja dla wystawców na Jarmarku Wielkanocnym 2017

Więcej…Niemczański Ośrodek Kultury informuje, iż w związku z planowaną organizacją Jarmarku Wielkanocnego w dniu 9 kwietnia 2017 roku w Niemczy wystawcy proszeni są o zgłaszanie się do siedziby Niemczańskiego Ośrodka Kultury w celu potwierdzenia swojego uczestnictwa i ustalenia szczegółów dotyczących lokalizacji ław wystawowych i sprzedażowych. Kontakt telefoniczny: (074) 83 76 003.

 
1000 jabłek na Tysiąclecie Niemczy

Więcej…Informujemy, że dzięki staraniom Radnej Rady Miejskiej w Niemczy Edyty Mielnik w tym roku ponownie dla mieszkańców Gminy Niemcza pozyskano kolejne 20 ton jabłek. Jabłka od polskich sadowników, pozyskane za pośrednictwem Fundacji POTRAFIĘ POMÓC, będą przekazywane nieodpłatnie w dniu 29 marca 2017 tj. w najbliższą środę.

Więcej…
 
Nasze „złotka” i „srebra” z Zespołu Szkół w Niemczy

Więcej…22 marca 2017 r. drużyna dziewcząt i chłopców z klasy IV Zespołu Szkół w Niemczy wzięła udział w rejonowych zawodach w mini piłkę siatkową „dwójek” w Olesznej. Po zaciętej walce drużyna dziewcząt w składzie: Laura Łuczak, Lena Szumilas, Basia Kasprowicz, Halinka Mandziej, Oliwia Szachniewicz i Ania Kurlenda wywalczyły awans do etapu powiatowego zdobywając I miejsce.

Więcej…
 
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Niemcza -Letohrad: Wspólnie o historii”

my-camera-1-1435207Niemczański Ośrodek Kultury przy współpracy z partnerem czeskim z miasta Letohrad działając w ramach mikroprojektu „Niemcza-Letohrad: Wspólnie o historii” organizuje otwarty konkurs fotograficzny. Szczegóły i karta zgłoszenia w załączniku. PL-CZ DUZY

Więcej…
 
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do ofert złożonych w trybie art. 19a

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYZgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie podaje się do publicznej wiadomości oferty realizacji nastepujących zadań publicznych:

SPK "Iskra": "Utrzymanie boiska wiejskiego w Kietlinie"
LKS w Gilowie: "Utrzymanie i wykorzystanie boiska w Gilowie (...) "

Więcej…
 
Wiosna zawitała do Zespołu Szkół w Niemczy

P3210050Z okazji I Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Niemczy wspólnie z Dyrekcją zorganizował wiosenne konkursy klasowe. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie "Ekologicznej Marzanny", mody i fryzury na wiosnę. Dla chętnych uczniów, jak co roku, odbył się także konkurs "Mam Talent". Na zakończenie wszyscy udali się na boisko szkolne, by symbolicznie spalić Marzannę i pożegnać zimę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 387

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS