Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pasowanie na ucznia pierwszej klasy w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

19.10.2021 uczniowie pierwszej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju przeżywali PASOWANIE. Pod opieką wychowawczyni, Pani Anny Zarazińskiej, dzieci przygotowały świetne przedstawienie. Uczniowie klas starszych nie odmówili pomocy w przedsięwzięciu pierwszaków. Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski, ksiądz proboszcz Marian Chomiak, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Edyta Mielnik oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Życzeniami i słodkim poczęstunkiem został uczczony Dzień Edukacji Narodowej. Te przesympatyczne chwile uwiecznione zostały na poniższych fotografiach. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.